Про нас - Grost

Про нас

Про нас

Чи багато компаній можуть похизуватися поєднанням хороших якостей і, одночасно, відповідати їм на практиці? Так, не всі, але потрібним «набором» володіємо саме Ми. Наша Компанія Grost, працює на ринку надання IT послуг більше 3-х років. За цей час Ми встигли вдосконалити асортимент і запропонувати унікальний набір послуг. Адже, головний наш принцип: «Йти в ногу з технологіями!».

Про нашу команду

В нашій команді працює десять програмістів, які мали досвід роботи у передових українських та іноземних IT компаніях.  Однак, без наших тестувальників, які невтомно  шукають  помилки у кодах, робота програмістів не була б такою довершеною.  Також, безцінним скарбом нашої компанії є два спеціалісти по налаштуванню контекстної реклами, які не просто займаються розробкою, а й досліджують кожен аспект вашого бізнесу, щоб у результаті дати продуктивну модель бізнес-плану. Не варто забувати і про дизайнера. Щодо його професіоналізму та творчого потенціалу говорити багато не потрібно, достатньо лише ознайомитись із роботами, які знаходяться у розділі портфоліо і Ви самі все зрозумієте.

Наша команда не боїться викликів. Будь-яка робота і можливі труднощі під час виконання – спосіб в черговий раз вдосконалити свої навики і, в кінцевому результаті, дати унікальний продукт, що вирізнятиме Ваш сайт та рекламу серед низки інших. Тому на шаблонність навіть не сподівайтесь!

Про всі послуги та новинки можете детально ознайомитись у розділі «Послуги». Якщо у Вас виникнуть запитання – телефонуйте, менеджери обов’язково дадуть відповідь.

© Developed by Grost inc.