Реклама в YouTube - Grost

Реклама в YouTube

Реклама в YouTube

youtube

Реклама в YouTube

У наші дні все частіше прослідковується тенденція коли YouTubе витискає  звичайне ТБ. На противагу останньому, користувачі YouTube мають змогу обирати відео та переглядати його у зручний для себе час. Крім того, стають все більш популярними відео блогери, аудиторія яких, за кількістю та різноманіттям, не поступається навіть телезіркам. Тому, реклама на YouTube являється ефективною, особливо, якщо вона демонструється на каналі, на якому підписаний Ваш потенційний клієнт. Принцип її роботи схожий до «медійної мережі»: виводиться портрет потенційного покупця(вік, стать, захоплення, місце розташування), але у випадку з YouTubе, потенційний клієнт буде бачити коротенький рекламний ролик на початку, в середині, в кінці відео, що переглядав або матиме змогу дивитись повноцінне рекламне відео, що з’явиться під час запиту користувача у пошуку.

З нами ви отримаєте

1. Місяць безкоштовної підтримки рекламної кампанії.
2. Щотижневі звіти по Вашій рекламній кампанії.
3. Компанія Grost офіційний партнер Google і з нами ви отримаєте бонус до 1500 грн на бюджет витративши всього лиш 500 грн на рекламу.
4. Підтримка з другого місяця складає всього лиш 10% від потраченого місячного бюджету на рекламу в Google. Це дуже зручно для Вас, не має фіксованих тисяч гривень за підтримку як беруть інші компанії.
5. Безкоштовні консультації щодо покращення роботи Вашої Рекламної Кампанії.

Консультація
© Developed by Grost inc.