Розробка рекламних компаній Archives - Grost

РОЗРОБКА РЕКЛАМНИХ КОМПАНІЙ

РОЗРОБКА РЕКЛАМНИХ КОМПАНІЙ

konstect
Контекстна реклама в Google AdWords та Яндекс Директ

«Клієнт отримує ту рекламу, на яку заслуговує». Головним об’єктом, завдяки якому існує бізнес взагалі – це споживач та його потреби. Проте, дуже часто реклама, яку він отримує, зовсім не враховує його інтереси. З появою платформ «Google AdWords» та «Яндекс Директ» змінився і підхід до неї. Головний критерій контекстної реклами – зацікавлення споживача. Одна з її складових «пошукова мережа» – це відповідь на запити потенційного клієнта, коли він вводить ключові слова, наприклад «купити обігрівач», і вона видає йому перелік потрібних сайтів, що продають такі товари. «Медійна мережа» –  орієнтується на вашу цільову аудиторію. Коли потенційний клієнт, знаходиться на сайтах партнерах компанії Google або Яндекс,  висвічується динамічний банер по якому він перейде на сайт. Функція «ремаркетингу» або «ретаргетингу» (Яндекс) допоможе повернути клієнта, що не визначився з вибором. Розробка даної реклами займає всього 48 годин і вже з перших хвилин запуску сайт опиняєтесь в топових позиціях в «пошуковій мережі». Плюс, Ви платите лише за переходи по оголошенню а не за його показ.

З нами ви отримаєте

1. Місяць безкоштовної підтримки рекламної кампанії.
2. Компанія Grost офіційний партнер Google і з нами ви отримаєте бонус до 2000 грн на бюджет
3. Щотижневі звіти по Вашій рекламній кампанії.
4. З нами Ви завжди отримаєте доступ до рекламної кампанії і зможете контролювати витрати.
5. Підтримка з другого місяця складає всього лиш 10% від потраченого місячного бюджету на рекламу в Google. Це дуже зручно для Вас, не має фіксованих тисяч гривень за підтримку як беруть інші компанії.
6. Безкоштовні консультації щодо покращення роботи Вашої Рекламної Кампанії.

Детальніше
social
Просування з допомогою реклами в соціальних мережах Вконтакте, Facebook, Instagram

Поява інтернету спричинила низку змін в поведінці більшої частини людства. Тепер, більш проблематично  знайти людину «online» в реальному житті, ніж на її сторінці в соціальних мережах. Під час поїздки у маршрутці, на роботі, у школі та навіть на побаченні – користувачі споживають масу інформації, в улюблених групах Вконтакті чи Facebook, або переглядаючи світлини в Instagram. Рівень довіри до такої інформації – високий, адже отримана вона з джерел, лояльність яких підтвердив сам користувач. Не дивно, що  спеціалісти в галузі інтернет реклами, в даній ситуації  вбачають перспективу для залучення потенційних клієнтів. Компанія «Grost» не виключення, і тому ми пропонуємо  для поліпшення конверсії вашого сайт або для просування групи в соціальних мережах налаштувати контекстну рекламу у Вконтакте,Facebook  або Instagram. Принцип її дії аналогічний до «медійної мережі»: враховуючи різні критерії (вік, зацікавлення, місце розташування, тощо) визначається цільова аудиторія, яка буде здійснювати перехід по банеру, що висвічуватиметься з боку на сторінці. Плюси цієї реклами в тому, що ви самі встановлюєте бюджет на день  та визначаєте прийнятну для вас ціну за клік.

З нами ви отримаєте

1. Місяць безкоштовної підтримки рекламної кампанії.
2. Щотижневі звіти по Вашій рекламній кампанії.
3. З нами Ви завжди отримаєте доступ до рекламної кампанії і зможете контролювати витрати.
4. Підтримка з другого місяця складає всього лиш 10% від потраченого місячного бюджету на рекламу в Google. Це дуже зручно для Вас, не має фіксованих тисяч гривень за підтримку як беруть інші компанії.
5. Безкоштовні консультації щодо покращення роботи Вашої Рекламної Кампанії.

Детальніше
youtube
Реклама в YouTube

У наші дні все частіше прослідковується тенденція коли YouTubе витискає  звичайне ТБ. На противагу останньому, користувачі YouTube мають змогу обирати відео та переглядати його у зручний для себе час. Крім того, стають все більш популярними відео блогери, аудиторія яких, за кількістю та різноманіттям, не поступається навіть телезіркам. Тому, реклама на YouTube являється ефективною, особливо, якщо вона демонструється на каналі, на якому підписаний Ваш потенційний клієнт. Принцип її роботи схожий до «медійної мережі»: виводиться портрет потенційного покупця(вік, стать, захоплення, місце розташування), але у випадку з YouTubе, потенційний клієнт буде бачити коротенький рекламний ролик на початку, в середині, в кінці відео, що переглядав або матиме змогу дивитись повноцінне рекламне відео, що з’явиться під час запиту користувача у пошуку.

З нами ви отримаєте

1. Місяць безкоштовної підтримки рекламної кампанії.
2. Щотижневі звіти по Вашій рекламній кампанії.
3. Компанія Grost офіційний партнер Google і з нами ви отримаєте бонус до 1500 грн на бюджет витративши всього лиш 500 грн на рекламу.
4. Підтримка з другого місяця складає всього лиш 10% від потраченого місячного бюджету на рекламу в Google. Це дуже зручно для Вас, не має фіксованих тисяч гривень за підтримку як беруть інші компанії.
5. Безкоштовні консультації щодо покращення роботи Вашої Рекламної Кампанії.

Детальніше
adversing
Комплекс реклами

“РЕКЛАМА – це двигун торгівлі”. Цим терміном і дією користується дуже багато успішних бізнесменів, кожен з яких знає , що потрібно розкрутити свій товар, послугу, магазин чи інший бізнес і приступати до роботи. Реклама буває різною -оголошення, білборди, телебачення, радіо і т.д. Ми надаємо рекламу в інтернеті. Настав той час, коли людина, якщо її щось цікавить, звертається до інтернету. Задаючи питання, яке її турбує, отримує відповідь. Два види контекстної реклами дуже добре працює для Вас – це реклама на націленого покупця, який задає запит на товар чи послугу, яку він бажає, а також реклама на випадкового покупця, який випадково побачив ваш банер в соціальних мережах чи інших сайтах або програмах. І тому наша команда “GROST” налаштує Вам рекламу на найвищому рівні!

З нами ви отримаєте

1. Компанія Grost Допоможе Вам підібрати тип реклами Саме для Вашого бізнесу
2. Спільно з Нами Ви можете отримати комплексне маркетингове рішення, яке швидко та надійно закріпить Вас на перший позиціях пошукових мереж , принесе Вам нових клієнтів , які в перспективі стануть Вашими постійними клієнтами.
3. Спільно з Grost Ваш бізнес отримає будуть знати клієнти як на території України, так і за її Межами.
4. Безкоштовні консультації щодо Вибору кращого методу залучення клієнта.
5. Комплекс контекстних реклам від Google та Yandex.
6. Комплексне SEO просування.
7. Комплексна Таргетингова реклама.
8. З нами ви отримаєте 1 місяць безкоштовної підтримки рекламної кампанії.
9. Підтримка з другого місяця складає всього лиш 10% від потраченого місячного бюджету на рекламу в Google. Це дуже зручно для Вас, не має фіксованих тисяч гривень за підтримку як беруть інші компанії.

Детальніше
© Developed by Grost inc.