Дизайн Archives - Grost

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

design-site
Дизайн сайтів

«Зустрічають по одягу, проводжають по розуму». Перше враження у бізнесі може зіграти важливу роль у подальшій співпраці з Вами. Оригінальний і якісний дизайн повинен не лише візуально приваблювати Вашого потенційного покупця, а й змусити його зрозуміти, що без послуг, які Ви надаєте, йому не обійтись.

Детальніше
brend-style
Розробка фірмового стилю

«Я це люблю» – цей слоган неможливо сплутати з жодною іншою компанією. Фірмовий стиль – це візитівка, що вирізнятиме одну компанію від інших. Ми гарантуємо створення оригінального слогану та інших атрибутів, що викликатиме асоціацію з Вашим брендом .

Детальніше
brend-book
Розробка brend-book

Лише в казках буває так, що, попросивши в золотої рибки палац, вона одразу його подарує. У реальному житті все складніше – успіх приходить до тих, хто працює не покладаючи рук. Значну роль у цьому, також, відіграє чітке розуміння стратегії розвитку і дотримання поставлених завдань. Однак, наша фірма готова допомогти та покращити Ваше життя, розробивши brend-book – основний документ, у якому будуть описані складові майбутнього успішного бренду.

Детальніше
design-logo
Дизайн логотипів

Візуальною родзинкою будь-якого сайту є логотип. З його допомогою можна передати настрій та сутність компанії: її ідеї, концепцію та сферу діяльності. Під час створення логотипу ми дотримуємось наступних принципів: простота і легкість у запам’ятовуванні, а головне, щоб його впізнавали.

Детальніше
© Developed by Grost inc.